Top regiony

Województwo Wielkopolskie

Ostatnie 12 miesięcy

Województwo wielkopolskie – województwo utworzone w 1999 w środkowo-zachodniej Polsce, na Pojezierzu Wielkopolskim i Nizinie Południowowielkopolskiej, w dorzeczu środkowej Warty; dzieli się na 4 powiaty grodzkie, 31 powiatów ziemskich i 226 gmin; siedzibą wojewody i zarządu województwa jest Poznań.Województwo wielkopolskie zajmuje drugie miejsce w kraju pod względem powierzchni i trzecie pod względem liczby ludności. Provided by Wikipedia Więcej informacji

Transport

W Wielkopolsce krzyżuje się kilka szlaków komunikacyjnych. Przez Poznań i Konin przebiega trasa z Europy Zachodniej do Rosji.W kierunku południowym biegnie międzynarodowa trasa z Gdańska przez Poznań i Leszno do Pragi i dalej na południe Europy. Budowana jest tu autostrada A2, która będzie biegła od granicy zachodniej przez Poznań i Warszawę do Moskwy.Transport drogowy Więcej informacji

Przegląd Według naszych danych, oto procent ofert pracy w Województwo Wielkopolskie.

Ostatnie 12 miesięcy

Nazwy Prac Według naszych danych, po ilości ofert, oto rodzaje prac najczęściej publikowane w Województwo Wielkopolskie.

Ostatnie 12 miesięcy

Więcej tytułów

Rodzaje Prac Według naszych danych, w procentach, to najpopularniejsze rodzaje pracy dostępne w Województwo Wielkopolskie.

Ostatnie 12 miesięcy

Więcej rodzajów prac

Kategorie Według naszych danych, po ilości ofert, to najpopularniejsze kategorie w Województwo Wielkopolskie.

Ostatnie 12 miesięcy

Więcej kategorii

Firmy Według naszych danych, po ilości ofert, to najpopularniejsze firmy, które zatrudniają w Województwo Wielkopolskie.

Ostatnie 12 miesięcy

Więcej firm

Miasta Według naszych danych, po ilości ofert, to lokalizacje z najwyższym współczynnikiem zatrudnienia w Województwo Wielkopolskie.

Mapa się ładuje...

Praca Województwo Wielkopolskie

8 260 wyniki wyszukiwania

Najczęściej Szukane Prace

Nowe oferty pracy

Pokaż więcej ofert