Pomoc i FAQ

JobisJob dla szukających pracy

Szukać ofert

Jak wygląda proces aplikacji o pracę?

JobisJob jest wyszukiwarką, w której za pomocą tylko jednego zapytania znajdziesz najbardziej interesujące oferty pracy zebrane z wielu różnych internetowych. Aplikacja na ofertę nie odbywa się jednak już na JobisJob.
Aby przeczytać całe ogłoszenie i uzyskać informacje o procesie aplikacji, kliknij na tytuł danej oferty po czym zostaniesz automatycznie skierowany na stronę giełdy, która opublikowała tę ofertę.
JobisJob nie udziela żadnych informacji odnośnie procesów rekrutacji i aplikacji na poszczególne oferty pracy.

Do kogo mam skierować moje CV?

Prosimy o nieprzysyłanie nam żadnych CV ani listów motywujących. Jeśli chcesz dołączyć swoje CV do aplikacji, zapoznaj się dokładnie z danymi kontakowymi firmy, która rozpisała ofertę i prześlij swoje CV bezpośrednio do tej firmy.
JobisJob jest wyszukiwarką ofert pracy. Wyszukujemy oferty z różnych internetowych giełd pracy i pokazujemy je w jednolitej liście wyników. Nasz serwis nie obejmuje jednach aktywnego pośrednictwa pracy; dlatego też nie potrzebne nam są ani CV ani listy motywujące i nie możemy ich przesyłać dalej do firm nadających ogłoszenia.

Czy jest możliwe powiadamianie o nowych ofertach pracy przez E-mail.

Na życzenie możemy Cię codziennie lub tygodniowo wysyłać powiadomienia E-mail o nowych ofertach pracy, które są dla Ciebie interesujące. Zamówienie powiadomiania E-mail (Powiadomienie Jobmail) z ofertami pracy jest bardzo proste:

 1. Przeprowadź wyszukiwanie ofert
 2. Przeszukaj wyniki przy pomocy kolumny 'Filtruj oferty według'. (Opcjonalne)
 3. Kliknij na okienko alert.
 4. Wprowadź adres E-mail, na który mają być wysyłane oferty pracy. (to jest konieczne, jeśli nie jesteś zalogowany)
 5. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej kliknij na link aktywujący. (To jest konieczne, jeśli nie jesteś zalogowany)
Jeżeli już otrzymujesz powiadomienia Jobmail , możesz utworzyć nowe powiadomienie Jobmail z innymi kryteriami wykorzystując link „Nowe powiadomienie Jobmail” znajdujący się w każdem przysłanym powiadomieniu Jobmail. Posiadacze konta JobisJob mogą w swoim menu pod "Jobmail" modyfikować zarówno powiadomienia Jobmail, jak i ich częstotliwość, oraz zmieniać adres, na który mają one być wysyłane. Usunięcie powiadomień Jobmail może także być dokonane z menu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta Jobmail, możesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień Jobmail klikając na link, który znajduje się w każdej wysyłanej wiadomości z nowymi ofertami "Jobmail usuń".

Jak zrezygnować z powiadomień Jobmail?

Pracownicy JobisJob nie mogą w imieniu Użytkowników serwisu modyfikować lub usuwać powiadomień Jobmail.
Aby zrezygnować z powiadomień Jobmail, kliknij na link " Zrezygnuj z Jobmail", który znajduje się na dole każdego powiadomienia Jobmail.
Innym rozwiązaniem jest skopiowanie adresu URL znajdującego się pod linkiem i wklejenie go bezpośrednio do przeglądarki.
Jeśli posiadasz konto JobisJob, możesz usuwać powiadomienia Jobmail w zakładce "Jobmail". Wystarczy, że się zalogujesz i wejdziesz na "Moje oferty pracy" po prawej górnej stronie.

Jak mogę modyfikować powiadomienia Jobmail?

Powiadomienia Jobmail są indywidualne i pracownicy JobisJob nie mogą ich modyfikować.
Modyfikacji powiadomienia Jobmail możesz dokonać pod linkiem „ Zmodyfikuj Powiadomienie Jobmail” znajdującym się na końcu każdej wiadomości. Tutaj możesz zmienić kryteria wyszukiwania oraz filtry za pomocą których utworzyłeś powiadomienie Jobmail.
Użytkownicy z kontem JobisJob mogą dodatkowo dokonywać modyfikacji powiadomień Jobmail w Menu „Moje oferty pracy” w zakładce Jobmail . Tam znajduje się zestaw wszystkich do tej pory zamówionych powiadomień Jobmail oraz narzędzia do ich szybkiej i prostej modyfikacji.

Jak działa wyszukiwanie ofert pracy?

Na stronie strartowej JobisJob masz możliwość szybkiego wyszukiwania. Wprowadź w pole „Słowa kluczowe” jedno lub więcej słów kluczowych opisujących pracę. Jeśli chcesz otrzymać rezultaty z określonego regionu, możesz to uczynić za pomocą pola „Miejscowość”. Klikając na „Szukaj” lub klawisz ENTER uruchamiasz wyszukiwanie ofert pracy.

Mogę zachować moje wyszukiwanie ofert pracy?

Tak. Po dokonaniu wyszukiwania możesz je zachować i otrzymywać oferty pracy na maila.
Kliknij na zielony guzik "Zachowaj alertę" w okienku alert. Po tym podaj swój adres e-mail jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.
Nowe oferty pracy, które odpowiadają Twoim kryteriom wyszukiwania mogą być wysyłane automatycznie na Twojego maila. Możesz otrzymywać tyle ofert pracy na maila ile sobie potrzebujesz.

Lista wyników jest bardzo długa. Jak mogę ją ograniczyć?

Po lewej stronie listy wyników znajduje sie rubryka „Uprość szukanie“ Zawiera ona różne propozycje, które dają się ze sobą powiązać, aby dopasować wyniki wyszukiwania. Dodatkowo możesz wpisać wiele słów kluczowych w pole „Słowa kluczowe”, które znajduje się powyżej listy wyników. Kolejną możliwością ograniczenia liczby wyników jest wybranie miejscowości w polu „Miejscowość”.

Co oznacza „Moje oferty pracy“?

„Moje oferty pracy“ służy do zachowania informacji, które mogą być przydatne w poszukiwaniu ofert pracy na serwisie JobisJob.

Żółta karteczka: tutaj znajdziesz wszystkie przez Ciebie czytane i do późniejszego opracowania zachowane oferty pracy z listy wyników JobisJob.

Profile szukania: tutaj znajdziesz ostatnie przez Ciebie wprowadzone kombinacje słów kluczowych. Aby powtórzyć już przeprowadzone wyszukiwanie, wystarczy klinkąć w pożądany profil szukania. W ten sposób oszczędzasz sobie wprowadzenie słów kluczowych po raz kolejny.

Powiadomienia Jobmail: tutaj znajdziesz przejrzystą listę E- maili, które zamówiłeś. Dodatkowo masz możliwość modifikowania maili (z tej opcji mogą korzystać jedynie zarejestrowani użytkownicy).


Co znaczy „Poleć dalej“?

Znasz kogoś, kto także szuka pracy i znalazłeś na stronie JobisJob ofertę pracy, która Twoim zdaniem pasowałaby do tej osoby? W rubryce „Więcej opcji...” poniżej oferty pracy znajdziesz link „Poleć dalej”, za pomocą którego możesz bezpośrednio przez maila wysłać ofertę pracy.

Co znaczy „Więcej opcji…“?

JobisJob oferuje Ci wiele dodatkowych informacji dotyczących ofert pracy z Twojej listy wyników. Pod „Więcej opcji” znajdziesz serwisy takie jak podobne wyszukiwania, lokalizacja firmy na mapie oraz funkcję wysyłania danej oferty pracy bezpośrednio przez E-mail.

Co oznacza blokowanie ofert pracy?

Jeśli chcesz wykluczyć oferty którejś z firm lub giełd pracy z listy wyników i powiadomień jobmail wystarczy, że klikniesz na link Blokuj znajdujący się w liście rezultatów.
Aby pamiętać, które firmy lub giełdy pracy wykluczyłeś z listy wyników przejdź do żółtej karteczki. Tam o opcji zablokowane oferty znajdziesz wykluczone źródła. Na życzenie możesz spowrotem odblokować firmy lub giełdy pracy. (Tylko dla zarejestrowanych użytkowników)
Pamiętaj, że blokowanie giełd pracy powoduje, że ilość ofert w liście wyników zostaje znacznie zredukowana.

Znalazłem starą i już nieaktualną ofertę pracy. Jak to jest możliwe?

Zależy nam bardzo na tym, aby oferty pracy, które znajdziesz w liście wyników były jak najbardziej aktualne. Jeśli się jednak zdarzy, że ukazana oferta jest już nieaktualna to dzieje się tak dlatego, że na giełdzie, z której pobieramy oferty, ta sama oferta też jest nieaktualna ale jeszcze nie została z tego serwisu usunięta.
Jeśli jako pracowaca życzysz sobie usunięcia nieaktualnej oferty z serwisu JobisJob musisz się skontaktować z giełdą pracy, na której oferta została opublikowana. Jak tylko dana oferta zostanie usunięta z tego serwisu, znika ona również ze strony JobisJob.

Do czego służy powiadomienie Jobmail?

Użytkownicy zapisani do otrzymywania powiadomień Jobmail, otrzymują regularnie także biuletyn z najnowszymi ofertami pracy, które odpowiadają kryteriom i filtrom zastosowanym do utworzenia powiadomień Jobmail.
Jeżeli w ciągu 10 kolejnych dni nie zostaną znalezione żadne oferty pracy, które odpowiadają wybranym kryteriom i filtrom, zostaniesz o tym fakcie powiadomiony przez JobisJob, co pozwoli Ci na dokonanie modyfikacji zastosowanych kryterii i filtrów.

JobisJob Samouczek


Konto dla szukających pracy - założenie i użytkowanie

Jakie korzyści daje założenie konta w JobisJob?

Abyś mógł zachować oferty pracy, potrzebne jest Ci konto. Tylko za pomocą konta możesz zachować interesujące oferty pracy przez dłuższy czas i mieć do nich dostęp z dowolnego komputera. Z serwisu JobisJob można także korzystać bez zakładania konta, ale w takim wypadku wszystkie informacje zachowywne są na Twojej przeglądarce i przy czyszczeniu lub usunięciu ciasteczek, będą one także usuwane.
Konto JobisJob daje Ci natomiast możliwość zarządzania ofertami pracy i E-mailami bezpośredno na stronie i z różnych komputerów.
Załóż teraz darmowe konto JobisJob!

Jak założyć konto JobisJob?

Chcesz założyć konto JobisJob? To żaden problem, tutaj dowiesz się krok po kroku jak to zrobić!
 • Kliknij na link „Zaloguj sie“ w górnej prawej części strony startowej JobisJob.
 • Kliknij na link "Załóż darmowe konto" na następnej stronie.
 • Wprowadź swój adres E-mail w do tego przeznaczone pole.
 • Wybierz i wprowadź hasło i powtórz je.
 • Zaakceptuj warunki regulaminu korzystania z serwisu JobisJob klikając na odpowiednie pole. W ten sposób oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem i go akceptujesz.
 • Potwierdź swoje dane klikając na „Zarejestruj się!“
 • W ciągu paru minut otrzymasz wiadomość E-mail potwierdzającą Twoją rejestrację. Klikając na otrzymany link aktywujesz swoje konto. Od tego momentu możesz korzystać ze swojego konta JobisJob.

Nie udaje mi się założenie konta. Na czym może polegać problem?

 1. Upewnij się, że nie dostałeś żadnego meldunku o błędzie.
 2. Jesteś pewien, że podany adres E-mail jest poprawny?
 3. Upewnij się, że Twoje hasło zawiera przynajmniej 8 znaki.
 4. Kliknąłeś na okienko „Zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu korzystania z serwisu“?
Jeśli pomimo zastosowania wszystkich wyżej wymienionych punktów problemy z rejestracją w dalszym ciągu występują, skontaktuj się z nami.

Zapomniałem hasło? I co teraz?

 1. Klinkij w górnej prawej części strony startowej na „Zaloguj się“. Kliknij na link Nie pamiętasz swojego hasła, który znajduje się poniżej „Zaloguj się”
 2. Wprowadź adres E-mail, którym założyłeś konto JobisJob.
 3. Teraz otrzymasz E-mail z Twoim hasłem dostępu do konta JobisJob.

Jak mogę wejść do moich danych użytkownika?

 1. Zaloguj się.
 2. Podaj swój adres e-mail y hasło.
 3. Kliknij na "Zaloguj się".
 4. Kliknij na „Moje ofery pracy“ w górnej częsci monitora.

Dopiero co założyłem konto ale nie mogę się zalogować. Dlaczego?

Jeśli dopiero co założyłeś konto i nie możesz się zalogować to znaczy, że prawdopodobnie nie dokonałeś jeszcze aktywacji konta.
JobisJob wysyła po dokonanym założeniu konta potwierdzającą wiadomość E-mail. Wiadomość ta zawiara link aktywujący, którym potwierdza się założenie konta. Czasem może się jednak zdarzyć, że nasza wiadomość pomyłkowo trafia do folderu śmieci (spam). Jeśli nie możesz znaleźć potwierdzającej wiadomości E-mail w skrzynce odbiorczej to sprawdź folder śmieci.
Możesz także ponownie zażądać przysłanie wiadomości potwierdzającej. Kliknij na „Zaloguj się” na stronie JobisJob i wprowadź swój adres E-mail i hasło. Jeśli do tej pory nie potwierdziłeś założenia konta, ukaże się po nakliknięciu na „Zaloguj się ” opcja „Zażądaj wysłanie potwierdzającej wiadomości E-mail”. Klikając na ten link zostanie wysłana ponowna wiadomość potwierzająca z linkiem aktywującym konto.

O JobisJob

Czym jest JobisJob?

JobisJob jest wyszukiwarką, w której za pomocą tylko jednego zapytania znajdziesz najbardziej interesujące oferty pracy zebrane z wielu różnych internetowych. W ten sposób możesz zaoszczędzić cenny czas, który inaczej musiałbyś poświęcić na przeszukiwanie poszczególnych serwisów.
JobisJob.com zaopatruje Cię w ogłoszenia z najważniejszych giełd pracy i każdego dnia dochodzą nowe giełdy.

Skąd pochodzą oferty pracy?

JobisJob wyszukuje dla Ciebie oferty pracy na najważniejszych internetowych giełdach pracy i każdego dnia dochodzą nowe strony giełdowe. JobisJob przeszukuje internetowe giełdy pracy w sposób dynamiczny i kontynuacyjny i dostarcza Ci szeroką gamę najbardziej aktualnych ofert.
Aby zagwarantować ochronę prywatności oraz spełnić wysokie wymagania naszych użytkowników, uwzględniamy oferty pracy tylko z poważnych i zaufanych stron internetowych, które spełniają nasze wysokie wymagania.

W jakiej kolejności ukazywane są oferty pracy?

Kolejność ukazywania się ogłoszeń pracy uzależniona jest tylko i wyłącznie od ich aktualności i relewancji. JobisJob nie pobiera żadnych opłat za zmianę kolejności ogłoszeń w listach wyników. Wyjątkiem jest nasz serwis sponorowanych ogłoszeń, które wizualnie wyróżniają się od innych ofert pracy.

Czy JobisJob informuje mnie o szczegółach ofery pracy?

JobisJob jest wyszukiwarką. Z firmami, które publikują oferty pracy nie nawiązujemy bezpośredniego kontaktu. Aby dowiedzieć się jaki jest aktualny stan Twojej kandydatury, musisz się zwrócić bezpośrednio do firmy, w której ubiegasz się o zatrudnienie. JobisJob nie posiada żadnych informacji dotyczących procesów selekcji i rekrutacji w firmach.


Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na któreś z pytań, skontaktuj się z nami.

 

JobisJob dla pracodawców

Usługi zamieszczania ogłoszeń dla Pracodawców

Ile kosztuje zamieszczanie ogłoszeń pracy na JobisJob?

Wszystkie ceny, rabaty i korzyści można sprawdzić, klikając tutaj.

Jak zamieścić ogłoszenie na JobisJob?

Aby opublikować pierwszą ofertę na JobisJob, kliknij „Zamieść ofertę pracy”, w prawym górnym rogu strony głównej i utwórz konto. Konto Pracodawcy to Twoje spersonalizowane narzędzie do publikowania i zarządzania wszystkimi ofertami, które zamieścisz na JobisJob.
Jeśli masz już konto Pracodawcy, kliknij opcję „Rozwiązania dla Pracodawcy”, w prawym górnym rogu strony głównej. Po zalogowaniu się możesz publikować oferty, korzystając z przycisku „Zamieść nową ofertę” w Strefie Pracodawcy.

Jakiego typu oferty pracy można zamieszczać na JobisJob a jakie oferty nie będą akceptowane?

Następujące rodzaje ogłoszeń nie są akceptowane:
 • oferty pracy z domu
 • wolontariat i wymiana
 • z odroczonym terminem wynagrodzenia
 • oferty, w których wymagana jest zapłata ze strony szukającego pracy lub oferty związane z marketingiem wielopoziomowym
Aby uzyskać więcej informacji zobacz Regulamin

Czy ogłoszenia pracy ukazują się online natychmiastowo?

Zazwyczaj, nowe lub zmodyfikowane ogłoszenie wyświetli się w serwisie w ciągu kilku godzin po dodaniu lub zmianie. Ogłoszenia podlegają kontroli jakości w dowolnym momencie i mogą zostać odrzucone, jeśli nie spełnią naszych wymagań jakościowych.

Jak długo ogłoszenia są widoczne na serwisie?

Ogłoszenia pracodawców są widoczne 30 dni na serwisie, aczkolwiek pracodawcy mają możliwość usunięcia lub zastopowania nieaktualnych ogłoszeń w dowolnym momencie.

W jaki sposób kandydaci aplikują na ofertę ukazaną na JobisJob?

Kandydaci kontaktują się z Tobą poprzez dane kontakowe, które podałeś w okienku "Dane kontaktowe do składania aplikacji" lub poprzez adres URL ogłoszenia.
Jeśli wybrałeś pierwszą drogę kontaktu, powiadomimy Cię na maila za każdym razem gdy użytkownik zgłosi swoją kandydaturę załączając jego CV.

Dlaczego otrzymuję zgłoszenia na mój adres email jeśli nie nadałem żadnego ogłoszenia na JobisJob?

JobisJob jest wyszukiwarką ogłoszeń pracy. Publikujemy ogłoszenia ukazywane na największych krajowych giełdach pracy i Twoje ogłoszenie zostało opublikowane na jednej z tych giełd. Dlatego też otrzymujesz zgłoszenia od kandydatów, którzy znaleźli Twoje ogłoszenie na naszym portalu.
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywania zgłoszeń, prosimy abyś się z nami skontaktował i usuniemy Twoją ofertę pracy z naszej bazy danych.

Ile ogłoszeń pracy można zamieścić miesięcznie?

Możesz zamieścić tyle ofert pracy, ile zechcesz. Nasze plany cenowe pozwolą Ci zaoszczędzić do 33% ceny usługi, w zależności od liczby ofert w pakiecie, który chcesz wykupić. Jeśli przewidujesz, że zamieścisz więcej niż 200 nowych ofert pracy na miesiąc, skontaktuj się z nami.

Czym jest konto firmy i jak się je zakłada?

Konto Pracodawcy to obszar zarządzania, edycji i usuwania opublikowanych ofert pracy. Aby utworzyć konto, kliknij przycisk „Utwórz konto” w obszarze rozwiązań dla pracodawców w prawym górnym rogu strony JobisJob i postępuj zgodnie z procedurą rejestracji. Aby potwierdzić konto, kliknij link z potwierdzeniem w wiadomości e-mail, którą JobisJob wyśle ​​Ci tuż po rejestracji. WAŻNE: jeśli nie potwierdzisz konta, nie będzie możliwe zalogowanie się i zarządzanie ofertami.

Jakie metody płatności są dostępne w JobisJob?

Płatności możesz dokonać za pomocą karty kredytowej lub konta PayPal, korzystając zawsze z bezpiecznej Bramki Płatniczej PayPal.

Kiedy otrzymam moją fakturę?

Za każdym razem, gdy dokonasz zakupu na JobisJob, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu. Będzie on również dostępny w Menu Pracodawcy. Fakturę otrzymasz pocztą elektroniczną w pierwszym dniu roboczym miesiąca, pod warunkiem, że dane rozliczeniowe są poprawne.

Dostęp i zarządzanie kontem firmy

Nie mogę się zalogować!

Pracodawcy korzystają z innego konta niż poszukujący pracy, aby publikować i zarządzać ofertami. Dostęp do wszystkich funkcji dla Pracodawców można uzyskać poprzez kliknięcie „Zamieść ofertę pracy” lub „Rozwiązania dla Pracodawców” w prawym górnym rogu strony głównej. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, upewnij się, że konto zostało potwierdzone przez kliknięcie linku weryfikującego, który wysłaliśmy Ci po zarejestrowaniu konta.

Zapomniałem hasła!

 1. Kliknij na "Rozwiązania dla Pracodawcy" na stronie startowej JobisJob. Później kliknij na link 'Zapomniałeś hasła?'.
 2. Wejdź do skrzynki odbiorczej adresu e-mail, na który rejestrowałeś konto JobisJob.
 3. Na zarejestrowany adres e-mail JobisJob prześle Ci wiadomość na zawierającą hasło.

Jak aktualizować informacje w koncie firmy?

Aby zaktualizować dane konta Pracodawcy, najpierw należy się zalogować, klikając „Zamieść ofertę pracy” lub „Rozwiązania dla Pracodawców” w prawym górnym rogu strony głównej. Wpisz swój adres e-mail w polu „Adres e-mail”. Wprowadź hasło w polu „Hasło”. Kliknij przycisk „Zaloguj się”. Znajdziesz się w Panel zarządzania Pracodawcy; wybierz opcję „Ustawienia konta” z menu rozwijalnego w prawym górnym rogu strony głównej i zaktualizuj informacje o koncie.

Jak usunąć konto firmy?

Aby usunąć konto, zaloguj się na koncie firmy klikając na 'Publikuj oferty' w prawym górnym rogu strony startowej. Po tym przejdź do konta klikając na 'Moje oferty pracy'. Tam znajdziesz opcję do usunięcia konta.

Zarządzanie ogłoszeniami pracy na JobisJob

Jak stworzyć ofertę pracy, która przyciągnie więcej kandydatów?


Zamieściłem ogłoszenie pracy ale jeszcze nie jest ono widoczne w liście wyników! Dlaczego?

Twoja oferta pracy mogła zostać odrzucona; w takim przypadku, otrzymasz e-mail informujący o odrzuceniu oferty pracy. Jeśli Twoja oferta zostanie odrzucona, pamiętaj, że możliwość zamieszczenia tego ogłoszenia będzie dostępna ponownie.

Jak zamieścić dodatkowe ogłoszenie?

Aby zmieścić dodatkową oferę pracy, zaloguj się na koncie firmy klikając na 'Zamieść ofertę pracy' w prawym górnym rogu strony startowej. Po tym klliknij na przycisk 'Zamieść ofertę pracy'.

Moje ogłoszenie zostało odrzucone! Dlaczego?

Ogłoszenia zostają odrzucone jeśli:
 • Nie zawierają danych kontaktoweych takich jak adres, numer telefonu, adres e-mail, lub jeśli adres URL nie prowadzi na stronę z ofertą tylko na inną stronę.
 • Nie są zgodne naszymi standardami oraz regulaminem.
Pamiętaj, że gdy zamieszczasz 1 ofertę pracy, wykorzystujesz 1 jednostkę z wykupionego pakietu. Niemniej jednak, jeśli oferta w ogóle zostanie odrzucona przez nasz zespół ds. jakości, jednostka będzie ponownie dostępna.

Moja oferta pracy została odrzucona. Jaki ma to wpływ na jednostkę, która została zużyta?


Co oznaczają poszczególne statusy ogłoszeń?

Status oferty pozwala na łatwiejsze zarządzanie ofertami:
 • Aktywny: oferta aktywna to taka, która ukazuje się online i jest uwzględniana w listach wyników.
 • Zastopowane: ogłoszenie zastopowane to takie, które tymczasowo zostało wykluczone z list wyników. Może ono zostać uaktywnione w każdej chwili.
 • Niezaakceptowane: oferty mogą zostać niezaakceptowane jeśli nie mają danych kontaktowych lub jeśli są niezgodne z warunkami publikacji.
 • Termin upłynął: ten status ukazuje się gdy oferta jest starsza niż 30 dni.

Jak dokonać modyfikacji ogłoszenia po jego zamieszczeniu?

Aby edytować ofertę, zaloguj się na konto Pracodawcy, klikając „Zamieść ofertę pracy” lub „Rozwiązania dla Pracodawców” w prawym górnym rogu strony głównej. Wpisz swój adres e-mail w polu „Adres e-mail”. Wprowadź hasło w polu „Hasło”. Kliknij przycisk „Zaloguj się”. Znajdziesz się w obszarze konta Pracodawcy. Kliknij opcję „Zamieszczone oferty”, a następnie „Edytuj” przy ofercie, którą chcesz zmodyfikować. Pamiętaj, że modyfikowane oferty podlegają kontroli jakości w dowolnym momencie.

Ogłoszenie nie jest już aktualne i chciałbym zaprzestać jego publikacji.

Jeśli chcesz usunąć ofertę z JobisJob, zaloguj się na konto Pracodawcy, klikając „Zamieść ofertę pracy” lub „Rozwiązania dla Pracodawców” w prawym górnym rogu strony głównej. Po tym przejdź do sekcji 'moje oferty pracy' i kliknij na link 'Przerwij' lub 'Usuń', w zależności co chcesz zrobić z ofertą.


Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na któreś z pytań, skontaktuj się z nami.