Napisz do nas

Przeczytaj nasze FAQ

Customer Service form

JobisJob dla szukających pracy

Jak wygląda proces aplikacji o pracę?

JobisJob jest wyszukiwarką, w której za pomocą tylko jednego zapytania znajdziesz najbardziej interesujące oferty pracy zebrane z wielu różnych internetowych. Aplikacja na ofertę nie odbywa się jednak już na JobisJob.
Aby przeczytać całe ogłoszenie i uzyskać informacje o procesie aplikacji, kliknij na tytuł danej oferty po czym zostaniesz automatycznie skierowany na stronę giełdy, która opublikowała tę ofertę.
JobisJob nie udziela żadnych informacji odnośnie procesów rekrutacji i aplikacji na poszczególne oferty pracy.

Do kogo mam skierować moje CV?

Prosimy o nieprzysyłanie nam żadnych CV ani listów motywujących. Jeśli chcesz dołączyć swoje CV do aplikacji, zapoznaj się dokładnie z danymi kontakowymi firmy, która rozpisała ofertę i prześlij swoje CV bezpośrednio do tej firmy.
JobisJob jest wyszukiwarką ofert pracy. Wyszukujemy oferty z różnych internetowych giełd pracy i pokazujemy je w jednolitej liście wyników. Nasz serwis nie obejmuje jednach aktywnego pośrednictwa pracy; dlatego też nie potrzebne nam są ani CV ani listy motywujące i nie możemy ich przesyłać dalej do firm nadających ogłoszenia.

Jak zrezygnować z powiadomień Jobmail?

Pracownicy JobisJob nie mogą w imieniu Użytkowników serwisu modyfikować lub usuwać powiadomień Jobmail.
Aby zrezygnować z powiadomień Jobmail, kliknij na link " Zrezygnuj z Jobmail", który znajduje się na dole każdego powiadomienia Jobmail.
Innym rozwiązaniem jest skopiowanie adresu URL znajdującego się pod linkiem i wklejenie go bezpośrednio do przeglądarki.
Jeśli posiadasz konto JobisJob, możesz usuwać powiadomienia Jobmail w zakładce "Jobmail". Wystarczy, że się zalogujesz i wejdziesz na "Moje oferty pracy" po prawej górnej stronie.

Jak mogę modyfikować powiadomienia Jobmail?

Powiadomienia Jobmail są indywidualne i pracownicy JobisJob nie mogą ich modyfikować.
Modyfikacji powiadomienia Jobmail możesz dokonać pod linkiem „ Zmodyfikuj Powiadomienie Jobmail” znajdującym się na końcu każdej wiadomości. Tutaj możesz zmienić kryteria wyszukiwania oraz filtry za pomocą których utworzyłeś powiadomienie Jobmail.
Użytkownicy z kontem JobisJob mogą dodatkowo dokonywać modyfikacji powiadomień Jobmail w Menu „Moje oferty pracy” w zakładce Jobmail . Tam znajduje się zestaw wszystkich do tej pory zamówionych powiadomień Jobmail oraz narzędzia do ich szybkiej i prostej modyfikacji.

Czy jest możliwe powiadamianie o nowych ofertach pracy przez E-mail.

Na życzenie możemy Cię codziennie lub tygodniowo wysyłać powiadomienia E-mail o nowych ofertach pracy, które są dla Ciebie interesujące. Zamówienie powiadomiania E-mail (Powiadomienie Jobmail) z ofertami pracy jest bardzo proste:

  1. Przeprowadź wyszukiwanie ofert
  2. Kliknij na okienko alert.
  3. Wprowadź adres E-mail, na który mają być wysyłane oferty pracy. (to jest konieczne, jeśli nie jesteś zalogowany)
  4. Po otrzymaniu wiadomości potwierdzającej kliknij na link aktywujący. (To jest konieczne, jeśli nie jesteś zalogowany)

Jeżeli już otrzymujesz powiadomienia Jobmail , możesz utworzyć nowe powiadomienie Jobmail z innymi kryteriami wykorzystując link „Nowe powiadomienie Jobmail” znajdujący się w każdem przysłanym powiadomieniu Jobmail. Posiadacze konta JobisJob mogą w swoim menu pod "Jobmail" modyfikować zarówno powiadomienia Jobmail, jak i ich częstotliwość, oraz zmieniać adres, na który mają one być wysyłane. Usunięcie powiadomień Jobmail może także być dokonane z menu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta Jobmail, możesz zrezygnować z otrzymywania powiadomień Jobmail klikając na link, który znajduje się w każdej wysyłanej wiadomości z nowymi ofertami "Jobmail usuń".


Zobacz wszystkie FAQ dla szukających pracy

JobisJob dla pracodawców

Ile kosztuje zamieszczanie ogłoszeń pracy na JobisJob?

Wszystkie ceny, rabaty i korzyści można sprawdzić, klikając tutaj.

W jaki sposób kandydaci aplikują na ofertę ukazaną na JobisJob?

Kandydaci kontaktują się z Tobą poprzez dane kontakowe, które podałeś w okienku "Dane kontaktowe do składania aplikacji" lub poprzez adres URL ogłoszenia.
Jeśli wybrałeś pierwszą drogę kontaktu, powiadomimy Cię na maila za każdym razem gdy użytkownik zgłosi swoją kandydaturę załączając jego CV.

Czy ogłoszenia pracy ukazują się online natychmiastowo?

Zazwyczaj, nowe lub zmodyfikowane ogłoszenie wyświetli się w serwisie w ciągu kilku godzin po dodaniu lub zmianie. Ogłoszenia podlegają kontroli jakości w dowolnym momencie i mogą zostać odrzucone, jeśli nie spełnią naszych wymagań jakościowych.

Jakiego typu oferty pracy można zamieszczać na JobisJob a jakie oferty nie będą akceptowane?

Następujące rodzaje ogłoszeń nie są akceptowane:
  • oferty pracy z domu
  • wolontariat i wymiana
  • z odroczonym terminem wynagrodzenia
  • oferty, w których wymagana jest zapłata ze strony szukającego pracy lub oferty związane z marketingiem wielopoziomowym
Aby uzyskać więcej informacji zobacz Regulamin

Jak stworzyć ofertę pracy, która przyciągnie więcej kandydatów?


Zobacz wszystkie FAQ dla rekruterów