O nas

JobisJob ułatwia zarówno szukającym pracy jak i pracodawcom operowanie na rynku pracy i sprawia że w najprostszy sposób możesz znaleźć odpowiedniego pracodawcę i że ten może znaleźć Ciebie.

Jako wyszukiwarka ofert pracy zbieramy oferty z największych giełd pracy. Organizujemy te oferty według kryteriów jakości i usuwamy te które są spamem. W ten sposób gwarantujemy setki tysięcy list wyników najwyższej jakości. Nasza własna technologia wyszukiwania i starannie dopasowane filtry pozwolą Ci na kształtowanie kariery wykonując zaledwie parę kliknięć.

W ten sam sposób w który wykonujesz wyszukiwanie standardowe, możesz wykorzystać swoją sieć socjalną i swoje znajomości do szukania pracy. Dopasuj do własnych potrzeb metodę szukania pracy, zachowując filtry i oferty pracy oraz tworząc powiadomienia przez email, które poinformują Cię o każdej nowej możliwości pracy według Twoich filtrów.

Giełdy pracy i pracodawcy mogą korzystać z JobisJob aby zwiększyć swoją prezencję w internecie. Wszystkie oferty pracy linkują na orginalną stronę co oznacza, że przekierowujemy wysokojakościowych aplikantów na Twoją stronę gdzie każdy klik konwertuje. Za nasz serwis nie pobieramy opłat, jednakże wybieramy tylko aplikacje z autentycznych i poważnych źródeł.JobisJob należy do grupy Adevinta

Adevinta Spain jest liderem rynków cyfrowych i jednym z najważniejszych przedsiębiorców hiszpańskiego sektora technologicznego; miesięcznie ponad 18 milionów użytkowników korzysta z platform grupy, które reprezentują sektory nieruchomości (Fotocasa i habitaclia), zatrudnienia (InfoJobs), motoryzacji (coches.net i motos.net) oraz kupna i sprzedaży towarów z drugiej ręki (Milanuncios i vibbo).


W ciągu ponad 40 lat działalność grupy Adevinta w Hiszpanii ewoluowała od papieru do formy online, stając się punktem odniesienia w Internecie. Siedziba grupy znajduje się w Barcelonie i zatrudnia 1100 pracowników zaangażowanych w promowanie nurtu pozytywnych zmian na świecie poprzez wprowadzanie innowacyjnych technologii oferujących nowe możliwości osobom ich poszukującym, a także drugie życie rzeczom używanym.


Oprócz Hiszpanii grupa jest obecna w 14 innych krajach Europy, Ameryki Łacińskiej i Afryki Północnej. Ilość wizyt na wszystkich platformach lokalnych wynosi średnio 1,5 miliarda miesięcznie.


Więcej informacji na adevinta.comNasze loga