O nas

O nas

JobisJob ułatwia zarówno szukającym pracy jak i pracodawcom operowanie na rynku pracy i sprawia że w najprostszy sposób możesz znaleźć odpowiedniego pracodawcę i że ten może znaleźć Ciebie.

Jako wyszukiwarka ofert pracy zbieramy oferty z największych giełd pracy. Organizujemy te oferty według kryteriów jakości i usuwamy te które są spamem. W ten sposób gwarantujemy setki tysięcy list wyników najwyższej jakości. Nasza własna technologia wyszukiwania i starannie dopasowane filtry pozwolą Ci na kształtowanie kariery wykonując zaledwie parę kliknięć.

W ten sam sposób w który wykonujesz wyszukiwanie standardowe, możesz wykorzystać swoją sieć socjalną i swoje znajomości do szukania pracy. Dopasuj do własnych potrzeb metodę szukania pracy, zachowując filtry i oferty pracy oraz tworząc powiadomienia przez email, które poinformują Cię o każdej nowej możliwości pracy według Twoich filtrów.

Giełdy pracy i pracodawcy mogą korzystać z JobisJob aby zwiększyć swoją prezencję w internecie. Wszystkie oferty pracy linkują na orginalną stronę co oznacza, że przekierowujemy wysokojakościowych aplikantów na Twoją stronę gdzie każdy klik konwertuje. Za nasz serwis nie pobieramy opłat, jednakże wybieramy tylko aplikacje z autentycznych i poważnych źródeł.


Kim jesteśmy

JobisJob został założony w roku 2007 i od tego czasu rozpoczął swoją ekspansję po Europie, Afryce, Azji i Pacyfiku i Ameryce.

Nasi akcjonariusze to Schibsted oraz Grupo Intercom. Shibsted Classified Media jest głównym inwestorem firm bazujących się na internecie i ekspertem w zdobywaniu czołowych pozycji na rynku. Grupo Intercom jest międzynarodowym liderem w sektorze nowych technologii i charakteryzuje się nie tylko ciągłą innowacją ale także tym, że stworzył i nawet częściowo posiada ponad 30 firm.


Nasze loga