Praca Spawacz Kalisz

1 do 6 z 6 ofert pracy

Sortuj wg:  Data | Relewancja

Spawacz

Projektanci Kariery - Kalisz, Greater Poland Voivodeship, pl

Rekrutujemy do pracy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane, głównie z Regionu Europy Wschodniej, Kaukazu oraz Azji Południowej...

od: pl.talent.com - 8 dni temu

Spawacz Kalisz

VECTOR - Kalisz, Wielkopolskie

Firma produkcyjna Vector z Kalisza zatrudni spawacza do pracy na etat w systemie jednozmianowym.

od: lento.pl - 11 dni temu

Spawacz MAG

Vossloh Skamo sp. z o.o. - Nowe Skalmierzyce, Wielkopolskie

Wymagane uprawnienia spawalnicze i gotowość do pracy zmianowej.

od: lento.pl - 10 dni temu

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

TRASKO-STAL SP. Z O.O. - Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: SPAWANIE ELEMENTÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJA TECHNICZNĄ.

od: lento.pl - 7 dni temu

Spawacz/pomocnik spawacza

Bestim - Ceków-Kolonia, Wielkopolskie

o doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziana o możliwość zakwaterowania dla osób z Ukrainy

od: lento.pl - 15 dni temu

SPAWACZ MAG z j. niemieckim, pokój 1-os, niemiecka umowa!

Agencja Pracy Koncepcja - Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu...

od: lento.pl - 26 dni temu

Na maila nowe oferty: Praca Spawacz Kalisz

Top regiony

Mapa się ładuje...

Główne miasta w pobliżu Kalisz z ofertami na Praca Spawacz:

Logowanie przez

Forum JobisJob

Rozpocznij rozmowę i podziel się opinią.

Weź udział

Podziel się

Filtruj według

Więcej na temat

Profil szukania
Załóż teraz profil szukania!
Znajdź oferty pracy
z pomocą JobisJob  wyszukiwaki ofert

Zawęź wyszukiwanie