Praca Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie

1 do 10 z 205 ofert pracy

Sortuj wg:  Data | Relewancja

Inne propozycje szukania:  Regionalny Przedstawiciel HandlowyPrzedstawiciel Handlowy DoświadczeniaPrzedstawiciel Handlowy KosmetycznyAGD Przedstawiciel HandlowyPrzedstawiciel Handlowy Ds Detalu

Przedstawiciel Handlowy

DEDRA EXIM Sp. z o.o. - podkarpackie

DEDRA EXIM Sp. z o.o. – Dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi o ugruntowanej pozycji na rynku,

od: Pracuj.pl - Wczoraj

Przedstawiciel handlowy

Demos Trade Sp. z o.o. - podkarpackie

utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami rozwinięcie pozycji firmy na rynku Polski

od: Pracuj.pl - 2 dni temu

przedstawiciel handlowy (branża budowlana)

Randstad Polska - Rzeszów

narzędzia niezbędne do realizacji zadań: samochód, laptop, telefon komórkowy konsekwencja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce przedstawiciel handlowy (branża...

od: Infopraca.pl - 5 dni temu

Propozycje wyszukiwania podobne do: Meble Przedstawiciel HandlowyPrzedstawiciel Kosmetyków

Nevadent - podkarpackie

Firma Nevadent - wiodący dystrybutor narzędzi i materiałów stomatologicznych, reprezentujący na rynku polskim takie marki jak Hahnenkratt, Zumax, Woodpecker, SSWhite, CJM Engineering oraz Dendia, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko...

Golden Line Paweł Dostych - Rzeszów, podkarpackie

obserwację i analiza rynku: potrzeby klientów, działania konkurencji przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie pracę w młodym i dynamicznym zespole telefon (dostęp do internetu) odpowiednie narzędzia pracy

od: Pracuj.pl - 3 dni temu

P.W. KAMI - KROSNO (okolice)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów cukierniczych. • Umowę o pracę

od: Infopraca.pl - 11 dni temu

Grupa Eurocash – Eurocash Dystrybucja - podkarpackie

Eurocash Dystrybucja jako część Grupy Eurocash jest wiodącym dystrybutorem towarów szybko rotujących do stacji benzynowych oraz punktów sprzedaży typu convenience.

Polmax Jerzy Korszewski - Rzeszów, podkarpackie

Nawiążemy współpracę ze skutecznymi przedstawicielami handlowymi z terenu całego kraju.

od: Pracuj.pl - 4 dni temu

Propozycje wyszukiwania podobne do: Przedstawiciel Handlowy IT

Eurocash Franczyza - podkarpackie

Realizacja planów sprzedażowych oraz zwiększanie udziału firmy w rynku Zakres obowiązków:

Odkryj jakich masz znajomych którzy pracują w następujących firmach.

Kontakty z Twojej sieci będą widziały że korzystasz z tego serwisu tylko i wyłącznie jeśli publicznie podzielisz lub polecisz ofertę pracy po tym jak na nią zaaplikowałeś.

Przedstawiciel Handlowy ds. Kontraktu

Chemifarb S.A. - podkarpackie

Budowaniu długoterminowych relacji z klientami kontraktowymi Rozbudowie rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Na maila nowe oferty Praca Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie

Top regiony

Mapa się ładuje...

Główne miasta w Podkarpackie z ofertami na Praca Przedstawiciel Handlowy:

Ludzie, których znasz

Inne informacje

Podziel się

Filtruj według

Więcej na temat

Profil szukania
Załóż teraz profil szukania!
Znajdź oferty pracy
z pomocą JobisJob  wyszukiwaki ofert

Zawęź wyszukiwanie

Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie