Praca Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie

1 do 10 z 205 ofert pracy

Sortuj wg:  Data | Relewancja

Inne propozycje szukania:  Regionalny Przedstawiciel HandlowyPrzedstawiciel Handlowy DoświadczeniaPrzedstawiciel Handlowy KosmetycznyAGD Przedstawiciel HandlowyPrzedstawiciel Handlowy Ds Detalu

Przedstawiciel Handlowy

Nowa Szkoła Sp. z o.o. - podkarpackie

W związku z rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko: realizacja planów sprzedaży

od: Pracuj.pl - 2 dni temu

P.H. „QUEST OPTICA” - podkarpackie

Quest Optica - producent i dystrybutor opraw okularowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu:

przedstawiciel handlowy (branża budowlana)

Randstad Polska - Rzeszów

narzędzia niezbędne do realizacji zadań: samochód, laptop, telefon komórkowy konsekwencja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce przedstawiciel handlowy (branża...

od: Infopraca.pl - 8 dni temu

Przedstawiciel handlowy

Bratex - podkarpackie

Opis stanowiska: pozyskiwanie nowych klientów hurtowych na terenie Polski, opieka nad dotychczasowymi klientami firmy, negocjowanie warunków handlowych, dbałość o wizerunek firmy. PPH Bratex - producent skarpetek poszukuje kandydata na stanowisko:

Propozycje wyszukiwania podobne do: Przedstawiciel KosmetykówPrzedstawiciel Handlowy Ds Sieci

Mobilis Team Sp. z o.o. - Rzeszów, Stalowa Wola, podkarpackie

Naszym Klientem są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp z o.o. (WSiP) - wiodący Wydawca Edukacyjny w Polsce, dla którego poszukujemy osób na stanowisko: Budowanie silnej pozycji produktu i firmy na rynku

od: Pracuj.pl - 3 dni temu

P.W. KAMI - KROSNO (okolice)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów cukierniczych. • Umowę o pracę

od: Infopraca.pl - 14 dni temu

Propozycje wyszukiwania podobne do: Przedstawiciel PodkarpackiePrzedstawiciel Kosmetyczny

DEDRA EXIM Sp. z o.o. - podkarpackie

DEDRA EXIM Sp. z o.o. – Dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi o ugruntowanej pozycji na rynku,

od: Pracuj.pl - 4 dni temu

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

Egmont Polska Sp. z o. o. - podkarpackie

atrakcyjne wynagrodzenie, oraz premię dla osób nastawionych na osiąganie celów możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych młodzieży poszukuje

Propozycje wyszukiwania podobne do: Przedstawiciel Handlowy Klientow Kluczowych

Demos Trade Sp. z o.o. - podkarpackie

utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami rozwinięcie pozycji firmy na rynku Polski

od: Pracuj.pl - 5 dni temu

Odkryj jakich masz znajomych którzy pracują w następujących firmach.

Kontakty z Twojej sieci będą widziały że korzystasz z tego serwisu tylko i wyłącznie jeśli publicznie podzielisz lub polecisz ofertę pracy po tym jak na nią zaaplikowałeś.

Nevadent - podkarpackie

Firma Nevadent - wiodący dystrybutor narzędzi i materiałów stomatologicznych, reprezentujący na rynku polskim takie marki jak Hahnenkratt, Zumax, Woodpecker, SSWhite, CJM Engineering oraz Dendia, w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko...

Na maila nowe oferty Praca Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie

Top regiony

Mapa się ładuje...

Główne miasta w Podkarpackie z ofertami na Praca Przedstawiciel Handlowy:

Ludzie, których znasz

Inne informacje

Podziel się

Filtruj według

Więcej na temat

Profil szukania
Załóż teraz profil szukania!
Znajdź oferty pracy
z pomocą JobisJob  wyszukiwaki ofert

Zawęź wyszukiwanie

Przedstawiciel Handlowy Podkarpackie