Praca Wejherowo

1 do 10 z 46 ofert pracy

Sortuj wg:  Data | Relewancja

Inne propozycje szukania:  Ankieter WejherowoPomocnik WejherowoRumiaNiepełnosprawnych

Konsultant Medyczny - Sprzedawca

Sportimedica Sp. z o.o. Sp.K. - Wejherowo, pomorskie

Realizacja i rozliczanie wniosków NFZ; Organizacja pracy sklepu; Wejherowo Praca...

od: Pracuj.pl - 2 dni temu

Operator Maszyn Produkcyjnych

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Wejherowo

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic; - doświadczenie w pracy na produkcji; Zadania na tym stanowisku: Wejherowo Oferty pracy...

od: Infopraca.pl - 2 dni temu

Pomocnik na produkcji - również dla Pań

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji; - zaangażowanie oraz sumienność; - Możliwość awansu.

Odkryj jakich masz znajomych którzy pracują w następujących firmach.

Kontakty z Twojej sieci będą widziały że korzystasz z tego serwisu tylko i wyłącznie jeśli publicznie podzielisz lub polecisz ofertę pracy po tym jak na nią zaaplikowałeś.

Doradca Klienta

CAPITAL SERVICE S.A. - Wejherowo, pomorskie

Działamy na rynku finansowym już od 15 lat, posiadamy 60 oddziałów na terenie całego kraju.

od: Pracuj.pl - 7 dni temu

Praca przy inwentaryzacji- WEJHEROWO

ISSP Sp. z o.o. - Wejherowo

http://formularz. invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska&source=178 - dodatkowo premiujemy inwentaryzacje wyjazdowe. Oferujemy:

od: Infopraca.pl - 7 dni temu

Doradca bankowości hipotecznej

PKO Bank Polski SA - Wejherowo, pomorskie

Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie portfela klientów, tworzenie z nimi trwałych relacji PKO Bank Polski poszukuje kandydatów do pracy w Oddziałach Banku na stanowisko:

od: Pracuj.pl - 8 dni temu

Specjalista ds. administracji

WEJHER SOLUTION SP. Z O.O. - Wejherowo, pomorskie

wykonywanie czynności administracyjno-biurowych obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

od: Pracuj.pl - 12 dni temu

Wykładanie towaru- od zaraz - Wejherowo

• posiadających aktualną KSIĄŻECZKĘ SANEPIDU; Zakres obowiązków i zadań:

od: Infopraca.pl - 12 dni temu

Dyrektor Oddziału PZU

PZU SA - Wejherowo, pomorskie

Rozwiń skrzydła. PZU to pracodawca przez dużo p: oferujemy perspektywy rozwoju, atrakcyjne profity pozapłacowe, pracę z prestiżową marką i wiele innych p. Więcej na i . Zarządzanie pracą podległego zespołu

od: Pracuj.pl - 13 dni temu

Kierownik Salonu

MediaExpert - Miastko, Pruszcz Gdański, Wejherowo, pomorskie

organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu coaching pracowników

od: Pracuj.pl - 14 dni temu

Na maila nowe oferty Praca Wejherowo

Top regiony

Mapa się ładuje...

Główne miasta w pobliżu Wejherowo:

Ludzie, których znasz

Inne informacje

Podziel się

Filtruj według

Więcej na temat

Profil szukania
Załóż teraz profil szukania!
Znajdź oferty pracy
z pomocą JobisJob  wyszukiwaki ofert

Zawęź wyszukiwanie

Wejherowo