Praca Jasło

11 do 20 z 77 ofert pracy

Sortuj wg:  Data | Relewancja

Elektryk

Grupa Nowy Styl - Jasło, Rzepedź (pow. sanocki), podkarpackie

Grupa Nowy Styl , jeden z największych producentów krzeseł i mebli biurowych w Europie, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

od: Pracuj.pl - 3 dni temu

OPIEKUN FINANSOWY

Stefczyk Finanse - Jasło

umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

od: Infopraca.pl - 22 dni temu

Partnera Biznesowego - Franczyzobiorcy

iPowiat.pl - Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tyczyn, podkarpackie

posiadasz doświadczenie z zakresu sprzedaży usług, albo chętnie się uczysz i jesteś konsekwentny w działaniu potrafisz działać aktywnie, dynamicznie i jesteś zdecydowany na odniesienie sukcesu szukasz pomysłu na biznes

od: Pracuj.pl - 7 dni temu

Specjalista ds. Akustyki

Grupa Nowy Styl - Jasło, podkarpackie

Wsparcie merytoryczne w projektach handlowych obejmujących zagadnienia akustyczne, Prowadzenie niezbędnych szkoleń i prezentacji,

Księgowy/ a

Adecco Poland Sp. z o.o. 1 - Jasło

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

od: Infopraca.pl - 23 dni temu

Tapicer

Zakres zadań: Tapicerowanie materiałem lub skórą elementów foteli i sof przy pomocy pistoletu pneumatycznego.

Monter - Pakowacz

Zakres zadań: Montaż krzeseł. Przygotowanie elementów, komplementacja, Pakowanie wyrobów gotowych.

Księgowy/a

Adecco Poland Sp. z o.o. - Jasło

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres: magdalena.bator@adecco.com Sprawdzanie pod względem formalno – rachunkowym dokumentów finansowo - księgowych Ewidencja...

od: monsterpolska.pl - 23 dni temu

Wykładowca

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o. - Jasło, Rzeszów, podkarpackie

Dobre wykształcenie to podstawa życiowego powodzenia. Tylko człowiek z odpowiednimi kwalifikacjami może z sukcesem przeć do przodu. W Centrum Nauki i Biznesu Żak kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy zdobywa umiejętności i uprawnienia, dzięki którym może śmiało...

od: Pracuj.pl - 8 dni temu

Przedstawicieli Handlowych - Partnerów Biznesowych

OSS spółka z o.o. - Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tyczyn, podkarpackie

minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży produktów i usług, otwartości na nowe wyzwaniai naukę,

Na maila nowe oferty Praca Jasło

Top regiony

Mapa się ładuje...

Główne miasta w pobliżu Jasło:

Ludzie, których znasz

Inne informacje

  • Więcej informacji o Jasło.

Podziel się

Filtruj według

Więcej na temat

Profil szukania
Załóż teraz profil szukania!
Znajdź oferty pracy
z pomocą JobisJob  wyszukiwaki ofert

Zawęź wyszukiwanie

Jasło

Praca Jasło